FOTO  KMF Sokrates - KMF Tango 4:3

KMF Sokrates futsal, KMF Tango
Vodio je Tango 1:3 ali Banjalučani su odličnom igrom natjerali goste da se grčevito brane što im nije uspjelo jer u zadnjoj minuti Radovanlija za Sokrates postiže dva pogotka za veliko slavlje domaćih.

Večeras je Sokrates imao podršku domaće publike koja je nagradila pobjednike na kraju susreta. Za Sokrates je prvi pogodak postigao Kaurin u 3.minuti što je bio izjednačujući pogodak nakon pogotka Jusić Nermina u prvoj minuti za Tango. Jusić je do kraja poluvremena povecao na 1:2 u 12.minuti, a Čampara je u 14.minuti zaključio poluvrijeme 1:3 za Tango.

U nastavku golgeterski show Radovanlije koji hat-trikom donosi pobjedu Sokratesu. Još jednom su futsaleri Banjaluke pokazali koliko vrijede, a Milenko Devušić da je velemajstor od koga kolege treba da uče.