FOTO  Kadeti Zrinjskog uvjerljivo slavili protiv Širokog Brijega, juniori remizirali

kadeti, juniori, HŠK Zrinjski, NK Široki Brijeg, prijateljska utakmica
KADETI: NK Široki Brijeg - HŠK Zrinjski Mostar 0:3

Po teškim vremenskim uvjetima kadeti Zrinjskog potpuno zasluženo su slavili sa 3:0 u prijateljskoj utakmici protiv Širokog Brijega. Već na početku susreta Zrinjski dolazi u vodstvo preko Vukše. Isti igrač odličnim udarcem povisuje na 2:0. Do kraja poluvremena Zrinjski propušta povećati prednost kada jedan udarac s gol crte izbacuje ponajbolji igrač Širokog Grbešić. U posljednjim trenucima prvog poluvremena Široki propušta iskoristiti jedanaesterac kada udarac Bondže odlično brani Gabrić. U nastavku Zrinjski postiže još jedan gol preko Radeljića za uvjerljivih 3:0.

JUNIORI: NK Široki Brijeg - HŠK Zrinjski Mostar 0:0

U drugoj utakmici između juniora Širokog i Zrinjskog u tvrdoj i borbenoj utakmici nije bilo pogodaka. Obje ekipe nastupile su oslabljenje jer su im nedostajali ponajbolji juniori koji su na pripremama s prvim timom.