FOTO  Kadeti Travnika pregazili Velež, juniorima Veleža još jedna pobjeda u nizu

Velež - Travnik

(sve slike su u galeriji!)

KADETI: Velež - Travnik 0:4

Kadeti Travnika veći dio susreta imali su terensku inicijativu te su potpuno zasluženo ostvarili uvjerljivu pobjedu nad Veležom od 4:0. Trostruki strijelac za Travničane bio je Čatić dok je još jedan pogodak postigao Arnaut.

JUNIORI: Velež - Travnik 3:1

Na teškom terenu za igru juniori Veleža zabilježili su pobjedu od 3:1. Utakmica je bila prekinuta u 15.minuti na pola sata zbog nevremena koje je zahvatilo Mostar. Do prekida domaći nogometaši imali su prednost od 1:0 pogotkom Đermanovića.

Ipak nakon prekida na terenu su se puno bolje snašli gosti koji su gotovo čitavu utakmicu igrali "viktorije" na gol Veleža i nevjerojatno je šta su sve uspjeli promašiti. Kazna je uslijedila pred kraj prvog poluvremena kada nakon kontre pogađa Agić. I u drugom poluvremenu nastavljaju se napadi Travnika koji uspjeva smanjiti preko Đogića u 68.minuti. Do kraja gosti propuštaju još nekoliko velikih prilika, a kazna je uslijedila u 85.minuti kada ponovo pogađa Agić za konačnih 3:1.