FOTO  Kadeti Sutjeske slavili u zadnjoj minuti, uvjerljiva pobjeda omladinaca Grblja

KADETI: Grbalj - Sutjeska 0:1

Kadeti Sutjeske teže su od očekivanja ostvarili pobjedu protiv ekipe Grbalj. Iako su gotovo cijeli susret imali terensku inicijativu gotovo je nemoguće šta su sve uspjeli promašiti. Uz velike promašaje čak tri puta su pogodili prečku te jednom stativu. Ipak do zaslužene pobjede došli su u posljednoj minuti susreta preko ponajboljeg igrača Lončara.

OMLADINCI: Grbalj - Sutjeska 5:0

Omladinci Grblja nastavljaju s odličim igrama. Ovog puta uvjerljivo su slavili protiv Sutjeske koja je ušla oslabljena u meč izostankom većim brojem standardnih igrača. Gosti iz Nikšića nisu mogli parirati raspoloženim domaćinima koji su mogli i uvjerljivije slaviti, ali golman Sutjeske Nikolić uspio je obraniti još 4-5 stopostotnih šansi. Iako je cijela ekipa Grblja odigrala odličnu utakmicu posebno se istakao Tučević sa tri gola.