FOTO  Kadeti Širokog Brijega slavili protiv Slobode, remi juniora

Široki Brijeg - Sloboda

(sve slike su u galeriji!)

KADETI: Široki Brijeg - Sloboda 2:1

Nakon odlične igre protiv Željezničara kadeti Širokog Brijega ponovili su isto tako dobru igru i u derbiju kola protiv Slobode te su zabilježili pobjedu od 2:1.

U vrhunskoj utakmici koju su pružile obje ekipe gosti iz Tuzle došli su u vodstvo pogotkom Kurtalića već u 5.minuti susreta. U posljednjoj minuti susreta domaćin uspjeva izjednačiti pogotkom Marčinka. Potpuni preokret i pobjedu domaćim nogometašima donosi Mašić u 73.minuti.

JUNIORI: Široki Brijeg - Sloboda 2:2

I u drugoj utakmici između juniora Širokog i Slobode obje ekipe pružile su odličan nogomet te su dokazale da spadaju u sam vrh juniorske lige.

Široki je došao u vodstvo već u 1.minuti susreta preko Jurića. Ipak do kraja poluvremena Sloboda je uspijela izjednačiti preko Đukića. Drugo poluvrijeme gosti iz Tuzle preuzeli su inicijativu, ali nakon odlične kontre u 62.minuti domaćin ponovo dolazi u prednost drugim pogotkom Jurića. Ipak gosti iz Tuzle dolaze do boda kada u 75.minuti pogađa Ahmetović.