FOTO  Kadeti Šibenika bolji od Zagreba, pioniri podijelili bodove

Šibenik - Zagreb

(sve slike su u galeriji!)

Pioniri: Šibenik - Zagreb 2:2

Odličnu utakmicu odigrali su pioniri Šibenika i Zagreba u kojoj su podijelili bodove odigravši 2:2. Iako su veći dio susreta gosti imali terensku inicijativu domaći nogometaši dolaze do vodstva u 24. minuti kada pogađa Stojak. U posljednjoj minuti prvog poluvremena Stojak svojim drugim golom povećava prednost domaćih. Ipak u nastavku utakmice gosti uspjevaju doći do zasluženog boda kada dva puta pogađa Pavlović u 42. i 64.minuti.

Kadeti: Šibenik - Zagreb 2:1

Kadeti Šibenika zabilježili su pobjedu nad Zagrebom od 2:1. Puno bolju igru u prvom poluvremenu domaći su iskoristili te su poveli pogotkom M. Bulata u 7.minuti. Pred kraj prvog poluvremena domaći postižu još jedan pogodak kada pogađa R. Bulat. Nastavak utakmice donosi ravnopravnu igru u kojoj gosti u posljednjoj minuti uspjevaju preko Škegre smanjiti na 2:1.