FOTO  Kadeti Jadrana slavili protiv Šibenika, pioniri podijelili bodove

Jadran - Šibenik

(sve slike su u galeriji!)

PIONIRI: Jadran Ploče - Šibenik 0:0

Pioniri Jadrana i Šibenika podijelili su bodove odigravši 0:0. Iako su cijelu utakmicu gosti iz Šibenika bili bolja momčad, ali nisu uspjeli iskoristiti brojne prilike te na kraju ipak moraju biti zadovoljni bodom.

KADETI: Jadran Ploče - Šibenik 2:1

Utakmica kadeta donijela je čvrstu i borbenu igru u kojoj su gosti iz Šibenika imali terensku inicijativu, ali sva tri boda pripala su domaćoj ekipi. Od početka susreta kadeti Šibenika stvarali su šanse koje nisu iskoristili, a kazna je uslijedila u 53.minuti kada nakon brze kontre pogađa Lovrić. Šibenik uspijeva izjednačiti u 63.minuti kada pogađa Zorica, ali već idući napad sporna situacija - nakon duela u kaznenom prostoru gdje igrač Šibenika čisto odnosi loptu, igrač Jadrana pada, a sudac pokazuje na jedanaesterac. Siguran realizator bio je Medak. Na kraju utakmice gosti dobijaju dva crvena kartona zbog prigovora sucima.