FOTO  Kadeti Imotskog slavili protiv Zadra, poraz juniora Imotskog

nk imotski, NK Zadar, kadeti, juniori
KADETI: Imotski - Zadar 1:0

Po teškim vremenskim uvijetima kadeti Imotskog slavili su protiv Zadra sa 1:0. Nakon što su obje ekipe propustile po nekoliko velikih prilika u 62.minuti domaćin dolazi do pobjede. Nakon slobodnog udarca najbolje se snalazi Klapirić koji pogađa za konačnih 1:0.

Trener Imotskog Mario Kujundžić: "Čestitam mojim momcima na pobjedi u utakmici koja je bila izuzetno teška i zahtjevna, ponajviše u psihološkom smislu, zbog tereta osvajanja prijeko potrebnih bodova za očuvanjem prvoligaškog statusa."

JUNIORI: Imotski - Zadar 1:2

Nakon što su ostvarili veliki uspjeh odigravši sa Hajdukom 1:1 juniori Imotskog pružili su slabiju partiju te su poraženi od Zadra s 2:1. Zadar je došao u vodstvo u posljednoj minuti prvog poluvremena. U nastavku utakmice Imotski uspjeva izjednačiti nakon što Bošnjak pogađa iz kaznenog udarca. Ipak gosti do zaslužene pobjede dolaze autogolom Sikire.