Čapljina - Velež

(sve slike su u galeriji!)

Gosti iz Mostara bili su uspješniji te su zabilježili dvije pobjede.

KADETI: Čapljina - Velež 0:3

U tvrdoj i borbenoj utakmici kadeti Veleža ostvarili su pobjedu nad Čapljinom od 3:0. Velež dolazi do vodstva u 42. minuti kada nakon dvojbenog jedanaesterca pogađa Agović. U 64.minuti Bečić povećava prednost gostiju, a konačan rezultat svojim drugim pogotkom postavlja Agović u 70.minuti. U posljednjoj minuti susreta domaći nogometaši nisu uspjeli iskoristiti jedanaesterac kada udarac Markića odlično brani golman Aličić.

JUNIORI: Čapljina - Velež 0:4

I u drugoj utakmici između juniora uvjerljiva pobjeda gostiju iz Mostara od 4:0. Već na samom početku susreta Velež dolazi u vodstvo pogotkom Ajanića. U posljednjoj minuti prvog poluvremena gosti povećavaju prednost kada pogađa Ramadanović. I u nastavku susreta Velež postiže dva pogotka preko Goste u 69. i Brkana u 76.minuti.