FOTO  Kadeti i juniori Širokog Brijega uvjerljivi protiv Metalleghea

Široki Brijeg - Metalleghe

(sve slike su u galeriji!)

Mlađe kategorije Širokog Brijega zabilježile su uvjerljive pobjede u nastavku omladinske premijer lige.

KADETI: Široki Brijeg - Metalleghe 4:1

U teškim uvijetima za igru koju je otežavala jaka bura kadeti Širokog Brijega ostvarili su pobjedu od 4:1. Na poluvrijeme domaći nogometaši odlaze s prednošću od 2:0 pogocima Medića i Anića. U nastavku utakmice domaći postižu još dva pogotka preko Pirića i Muse dok je počasni pogodak za goste postigao Brtan.

JUNIORI: Široki Brijeg - Metalleghe 6:0

I u drugoj utakmici uvjerljiva pobjeda domaćih nogometaša. Već do poluvremena juniori Širokog Brijega stvorili su veliku prednost od tri pogotka. Strijelci su bili Jurić 2 i Vukoja. I u nastavku utakmice bolja igra juniora Širokog koji postižu još tri pogotka kada zabijaju dva puta Karlo Buhač i još jedan pogodak Jurića.