FOTO  Kadeti Hajduka uvjerljivi protiv Splita, minimalna pobjeda pionira Hajduka

Split - Hajduk

(sve slike su u galeriji!)

PIONIRI: Split - Hajduk 2:3

KADETI: Split - Hajduk 0:3

Puno uspješniji bili su mladi nogometaši Hajduka koji su ostvarili dvije pobjede.

Pioniri Hajduka minimalnom pobjedom od 3:2 nad Splitom učvrstili su vodeću poziciju na tabeli. Hajduk je došao u vodstvo u 9.minuti kada pogađa Škaričić. Ipak domaći nogometaši uspjevaju doći do izjednačenja u 25.minuti kada nakon ubačaja pogađa Čović. U posljednjoj minuti prvog poluvremena Hajduk ponovo dolazi do prednosti kada pogađa Biuk. U nastavku susreta Biuk svojim drugim golom u 42.minuti riješava pitanje pobjednika, a u sudačkoj nadoknadi domaći nogometaši preko Vladušića ublažavaju poraz.

U utakmici kadeta mladi nogometaši Hajduka ostvarili su uvjerljivu pobjedu nad Splitom od 3:0. Strijelci za Hajduk bili su Šego u 33.minuti iz kaznenog udarca, te u nastavku utakmice Blagaić u 53. i Rončević u 55.minuti.