FOTO  Kadeti Hajduka potopili Osijek, pobjeda pionira Hajduka

Hajduk - Osijek

(sve slike su u galeriji!)

PIONIRI: Hajduk - Osijek 2:0

U nemogućim uvjetima za igru po velikom pljusku gdje je teren bio gotovo cijeli potopljen, pioniri Hajduka ostvarili su pobjedu od 2:0 nad gostima iz Osijeka. U čvrstoj utakmici domaći nogometaši dolaze u vodstvo u posljednjoj minuti prvog poluvremena kada iz kaznenog udarca pogađa Galić. U nastavku utakmice nakon kornera Hajduk iskorištava pogrešku u obrani gostiju te Pervan pogađa za konačnih 2:0.

KADETI: Hajduk - Osijek 9:0

Kadeti Hajduka nastavljaju s odličnim igrama u prvenstvu. Ovog puta ostvarili su gotovo nevjerojatnu pobjedu nad gostima iz Osijeka od čak 9:0. Već do poluvremena domaći nogometaši riješili su pitanje pobjednika kada postižu pet pogodaka. I u nastavku utakmice potpuna dominacija Hajduka gdje postižu još četiri pogotka. Strijelci za Hajduk bili su Šarić 3, Bajić 2, Šego 2, Brnić i Vušković.