Juniorski Kup BiH: FK Sarajevo svladalo NK Široki 2:0 na Pecari

Široki Brijeg - Čelik
Gostujući nogometaši slavili su 2:0 i tako stekli velike šanse za osvajanje kupa pred uzvratnu utakmicu koja se za tjedan dana igra na njihovom terenu.

Gosti su poveli u 40. minuti preko Handžića, a konačan rezultat postavio je Anđušić 5. minuta prije kraja utakmice.

NK Široki Brijeg: Marko Kožul, Ante-Bruno Zovko, Ivan Šaravanja, Stjepan Lončar (87. Mario Šudić), Ilija Čović, Jadranko Sabljić (54. Ivan Bondža), Frano Čolak, Nikola Leko (46. Danijel Prekpaljaj), Martin Doći (62. Filip Primorac), Mato Stanić, Marin Matić (78. Josip Kovačević). Šef stručnog stožera: Denis Ćorić.

Sarajevo: Ivan Trifković, Edvin Rastoder (88. Mijo Miletić), Samir Zeljković, Elvedin Herić, Amar Burović, Tarik Handžić (77. Ismar Jezerkić), Nihad Mujakić (52. Armin Avdić), Advan Kadušić, Anes Vazda, Edis Tahiri (83. Selmir Pidro), Nemanja Anđušić (85. Stefan Bošnjak). Šef stručnog stožera: Admir Hasančić.