FOTO  Juniori Zrinjskog slavili protiv francuskog US Trets

Zrinjski - Trets

(sve slike su u galeriji!

JUNIORI: HŠK Zrinjski Mostar - U.S. Trets 5:1

Mladi nogometaši iz Francuske došli su u posjet HNK Tomislavu gdje su boravili nekoliko dana te su odigrali tri prijateljske utakmice sa Tomislavom, Posušjem te sa Zrinjskim.

Mladi Plemići odigrali su odličnu utakmicu te su zabilježili uvjerljivu pobjedu nad gostima iz Francuske od 5:1.

Od početka susreta Zrinjski je imao terensku inicijativu te je do kraja prvog poluvremena postigao tri pogotka preko Rozića, Bošnjaka i Albijanića.

U nastavku susreta Zrinjski postiže još dva pogotka preko Domgjonaja i Džide dok su gosti do počasnog pogotka došli u posljednjoj minuti susreta.

Nadamo se da će mladi nogometaši iz Francuske kao i njihov stručni stožer ponijeti lijepe uspomene iz Hercegovine te da će u dogledno vrijeme ponovo biti naši gosti.