FOTO  Juniori Zrinjskog osigurali minimalnu prednost u kupu BIH

HŠK Zrinjski, rudar prijedor, juniori, KUP BIH
Izabranici trenera Nenada Gagre osigurali su prednost u četvrtfinalu juniorskog kupa uoči uzvrata u Prijedoru.

Već u drugoj minuti poveli su Plemići golom Tipurića, ali do kraja poluvremena gosti iz Prijedora preokreću zahvaljujući Jakupoviću koji postiže dva pogotka. Ipak u nastavku puno bolja igra Zrinjskog koji uspjeva preokrenuti rezultat i slaviti sa 3:2. Strijelci za Zrinjski u drugom dijelu bili su Kukavica ag i Golemac.

Zrinjski Mostar - Rudar Prijedor 3:2 (1:2)

ZRINJSKI: Vasilj, Odak (od 23. Tomas, od 58. Juričić), Tipurić, Buconjić, Ćorić (od 63. Glibo), Jozić, Golemac, Brajković, Klarić, Galić (od 77. Čilić), Rozić (od 80. Vlahić-Puljić).

RUDAR-PRIJEDOR: Inđić, Kukavica, Kovljen, Saničanin, Mrkić, Jovičić, Vranješ, Vukadinović, Vujković, Torbica (od 37. Marinović), Jakupović (od 78. Mikanović).