FOTO  Juniori Širokog preko Veleža nezaustavljivo prema tituli, kadeti također u borbi za naslov prvaka

KADETI: VELEŽ - ŠIROKI BRIJEG 1:6

VELEŽ: Dugalić, Milišić, Šetka, Burić, Leto, Jazvin, Čamo, Isić, Bešić, Bašić, Jakirović. Još su igrali: Šabanović, Behram, Beširević

ŠIROKI BRIJEG: Šušak, Žilić, Petrović, Radić, Šaravanja V., Skoko, Miličević, Ćorluka, Ljubić, Marić, Šudić. Još su igrali: Čović, Lončar, Čolak, Prekpaljaj

Kadeti Širokog uvjerljivo su savladali ekipu Veleža. Strijelci za Široki bili su Miličević u 37., 50. i 70., Ljubić u 44.min, Marić u 46., te Ćorluka odličnim lobom u 72.min. Jedini pogodak za Velež postigao je Bašić u 51.min. Ekipa Veleža je od posljednje minute prvog poluvremena igrala s igračem manje, kada drugi žuti karton dobija golman Veleža zbog prekršaja izvan šesnaesterca.

Kadeti Širokog ovim rezultatom približili su se vodećem Zrinjskom na samo bod zaostatka i predstoji zanimljiva završnica omladinske kadetske lige. Zrinjski je trenutno prvi sa 45 bodova, Kozara i Široki imaju 44, te Sarajevo sa 43 boda.

JUNIORI: VELEŽ - ŠIROKI BRIJEG 0:3

VELEŽ: Memić, Hubana, Pezo, Hindić, Benca, Serdarević, Marić, Burić, Husić, Zuhrić, Ćemalović. Još su igrali: Nezirović, Čizmić, Eminović, Mušić, Sendro

ŠIROKI BRIJEG: Pehar, Ćuže, Marković, Kukavica, Špikić, Odak, Kožulj, Buhač, Barišić, Karačić, Kvesić. Još su igrali: Miličević, Sušić, Bleko, Zeljko, Božić.

Juniori Širokog Brijega pod vodstvom Tonija Karačića nezaustavljivo idu prema naslovu prvaka. Savladali su Velež sa 3:0, pogocima Barišića u 25 minuti iz jedanaesterca, Kukavice u 27.min, te odličnim udarcem Karačića u 68.minuti.