FOTO  Juniori Širokog Brijega uvjerljivi protiv Rudara, kadetima Širokog samo bod

Široki Brijeg - Rudar

(sve slike su u galeriji!)

Kadeti: Široki Brijeg - Rudar 1:1

Iako su bili veliki favoriti u ovoj utakmici kadeti Širokog Brijega uspjeli su osvojiti samo bod protiv Rudara. Domaćin je došao u vodstvo u 12.minuti nakon odlične akcije kada Bešlić glavom pogađa za 1:0. Nakon velike pogreške u obrani domaćih u 23.minuti Rudar uspijeva preko Kadirica izjednačiti. Do kraja utakmice Široki je pokušavao doći do novog pogotka, ali bezuspješno. Kadeti Širokog Brijega trenutno su na 6. dok je ekipa Rudara na 13.poziciji.

Juniori: Široki Brijeg - Rudar 6:1

Odličnu utakmicu ponovo su odigrali juniori Širokog Brijega pod vodstvom trenera Kokića koji su uvjerljivo slavili protiv Rudara sa 6:1. Iako su gosti došli u vodstvo golom Mahmutovića u 20.minuti već do poluvremena domaći uspjevaju preokrenuti i postići tri pogotka - Bojo, Matić i Zovko. I u nastavku utakmice dominacija domaćih koji postižu još tri pogotka - dvostruki strijelac bio je Buhač te Nikić. Juniori Širokog trenutno se nalaze na 3.mjestu dok je ekipa Rudara 8.