FOTO  Juniori Širokog Brijega osvojili su Kup BiH!

ŠIROKI BRIJEG: Pehar, Ćuže, Kukavica, Špikić, Marković, Odak, Kožulj, Kvesić, Karačić, Buhač, Barišić (još su igrali: Sušić, Kovačić, Ćorluka, Miličević)

BORAC: Krčić, Ivić, Škrbić, Jotanović, Vidović, Špica, Simić, Subić, Zečević, Kunić, Savanović (još su igrali: Dedić, Predragović, Cvijanović)

U prvom poluvremenu nije bilo izglednijih prigoda za postizanje zgoditaka. Nastavak je donio više uzbuđenja. u 59.minuti Buhač iz neposredne blizine nije uspio proslijediti loptu u mrežu Krčića nakon odličnog ubačaja Miličevića, da bi pet minuta kasnije Sušić je odlično probio po lijevoj strani i iz blizine uputio udarac koji zaustavlja vratnica. Banjolučani su se u završnici oslobodili pritiska domaćih i u 83.minuti imali su veliku prigodu preko Cvijanovića, ali ostalo je 0:0. Dovoljno da Širokobriježani radosno dočekaju kraj utakmice i podignu pobjednički pokal.

Čestitke juniorima i stručnom stožeru Širokog Brijega na osvojenom kupu!