FOTO  Juniori Neretvanca slavili protiv Neretve, pobjeda kadeta Neretve

NK Neretva, NK Neretvanac, kadeti, juniori

JUNIORI: Neretva - Neretvanac 0:0 (1:4)

U derbiju između juniora Neretve i Neretvanca gosti su slavili nakon izvođenja jedanaesteraca sa 4:1. U odličnoj i borbenoj utakmici oslabljeni gosti pod vodstvom trenera Matića većim su dijelom susreta bili bolja momčad, ali ipak su prolaz izborili nakon jedanaesteraca kada odlični golman Neretvanca uspješno brani 2 udarca s bijele točke, dok su svi gostujući igrači bili uspješni.

KADETI: Neretva - Neretvanac 2:1

U drugoj utakmici između kadeta već u prvoj minuti utakmice gosti dolaze u vodstvo pogotkom Marića. Do kraja poluvremena domaći napadaju, ali golman gostiju Dragobratović je u nekoliko prilika odlično intervenirao. Ipak u nastavku utakmice puno bolja igra Neretve koja preko ponajboljeg igrača domaćih Danijela Šutala izjednačuje, da bi pobjedu domaćima donio Davor Šutalo. Ipak do kraja susreta gosti su mogli izjednačiti kada iz slobodnog udarca pogađaju prečku.