FOTO  HŠK Zrinjski - FK Sutjeska 2:3

Stadion HŠK Zrinjski, fk sutjeska, prijenos

KRAJ UTAKMICE

87. minuta Žuti karton za Hajdarevića nakon oštrog starta nad Vučićem

78.minuta Bez većih uzbuđenja, igra se odvija na sredini terena

67.minuta Čirjak šutira lopta odlazi preko gola

62. minuta Sutjeska je u drugom dijelu preuzela terensku inicijativu, Šaleta ne koristi dvije prilike pred golom Zrinjskog.

58.minuta GOOOOOOOOOLLLL Sutjeska dolazi do preokreta, Šaleta Kordić dovodi Sutjesku u vodstvo.

54.minuta Šansa za Sutjesku, šutirao je Merdović lopta odlazi pored gola Zrinjskog

51.minuta Bez većih prilika u nastavku susreta

46.minuta Plemići su odmah krenuli prema golu Sutjeske, pokušao je Galić iskosa ali lopta odlazi pravo u ruke golmana gostiju.

U drugi dio Zrinjski će krenuti sa izmjenutim sastavom: Šutalo - Galić, Krešić, Barišić, Rugašević - Savić, Čirjak - Marković, Bekrić, Bencun - Bekić.

KRAJ PRVOG DIJELA U GABELI

44. minuta GOOOOOOLLL Gosti iz Nikšića poravnavaju rezultat. Ponovo loša reakcija Jakovljevića u obrani, a mrežu Zrinjskog ponovo trese Božović.

41. minuta Stopostotna šansa za Sutjesku. Šutirao je Osmajić, a s gol linije skida Soldo.

39.minuta Nakon ubačaja Bekrića iz kuta, lopta dolazi do Miketeka koji šutira preko gola gostiju.

32.minuta GOOOOOOOOOLLLLL Sutjeska smanjuje nakon pogotka Božovića, koji je iskoristio lošu reakciju obrane Zrinjskog

27.minuta Gosti su nakon slobodnog udarca uputili prvi šut u okvir gola, pokušao je glavom Cicmil, ali lopta odlazi pravo u ruke Solde

26. minuta Terenska inicijativa Zrinjskog se nastavlja, sa 16 metara šutirao je Anes Mašić ali lopta odlazi pored gola Sutjeske.

21. minuta GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL Eman Marković sjajnim pogotkom povećava prednost Plemića, golman Sutjeske Ličina bio je nemoćan.

15. minuta Zrinjski vrši pritisak i dalje, igra se preselila na polovicu Sutjeske

10.minuta GOOOOOOOOOOLLLLLLLLL Zrinjski je poveo 1:0 pogotkom Miketeka.

7.minuta Bez većih prilika, igra se odvija uglavnom na sredini terena

2.minuta Ubačaj iz kuta za Zrinjski kojeg izvodi Bekrić, ali pred golom Sutjeske ne snalazi se Rustemović

1,minuta Krenula je finalna utakmica

Poznati su i sastavi za današnju utakmicu

HŠK Zrinjski: Soldo, Kadušić, Stojkić, Gojković, Jakovljević, Miketek, Rustemović, Bekrić, Gržan, Marković, Mašić.

FK Sutjeska: Ličina, Grivić, Cicmil, Nedić, Vučić, Bubanja, Janković, Osmajić, Ćetković, Merdović, Božović,

Naš portal jučer je na istovjetan način prenosio utakmicu HŠK Zrinjski-GNK Dinamo II, a danas ćete od 14. sati i 50. minuta moći pratiti događanja na finalnoj utakmici.

Nema sumnje da će današnja utakmica privući veću pozornost jer se rado o ponajboljim momčadima iz BiH i Crne Gore, zato budite danas uz naš prijenos.