Ivan Lendrić zabio za vodstvo Hrvatske U-21

Hrvatska je slavila rezultatom 2:1, a Lendrić je u igru ušao u 64. minuti kao zamjena za Sliškovića.

Novi mandat izbornika Dražena Ladića započeo je - pobjedom! Mlada hrvatska reprezentacija u Zaprešiću je pobijedila Sloveniju sa 2-1, a utakmica će ostati upamćena po tome što je posljednjih 20 minuta gostujuća vrata branio igrač Rapnik, budući da je izbornik Kavčič na poluvremenu već zamijenio jednog vratara, a drugi mu se ozlijedio.

Hrvatska je takav poklon obilato iskoristila, budući da je Rapnik bio krivac za oba pogotka. Prvo je u 80. minuti spustio loptu na nogu Lendrića, a šest minuta poslije nespretno je šakama odbio doSačera. Oba hajdukovca na posudbi bila su precizna i donijela Hrvatskoj tijesnu pobjedu. Slovenci su remi držali tek minutu budući da je za 1-1 zabio Jogan.

Bez obzira na čudan rasplet događaja u Zaprešiću, Hrvatska se i prije ozljede vratara pokazala kao bolja momčad. Predstavili su se i neki novi igrači, a posebno se dojmio snažni centarfor Slišković, pišu Sportske novosti.