Italija-Hrvatska 1:1

italija, Hrvatska zemlja, italija-hrvatska, bakljada, San Siro, italija-hrvatska

Italija je povela golom Antonia Candreve u 11. minuti, a četiri minuta kasnije izjednačio je Ivan Perišić. Hrvatska od 28. minute igra bez Luke Modrića koji je zbog ozljede napustio teren, a umjesto njega u igru je ušao Mateo Kovačić.

U ostalim susretima iz naše skupine Norveška je pobijedila Azerbajdžan 1-0, dok je Bugarska odigrala 1-1 protiv Malte. Norveška je do treće pobjede stigla golom Havarda Nordtveit u 25. minuti utakmice. Bugarska je u Sofiji povela protiv Malte golom Manoleva u 6. minuti, a izjednačio je Faila u 49. minuti.

Na ljestvici vodi Hrvatska sa 10 bodova koliko ima i Italija, no 'vatreni' imaju bolju razliku pogodaka. Norveška je treća s devet bodova.

Idući nastup Hrvatska će imati 28. ožujka iduće godine kod kuće protiv Norveške.