FOTO  HŠK Zrinjski - RNK Split 0:1

..., a igralo se dva puta po 60. minuta.Utakmici je nazočilo par stotina gledatelja, većinom navijača Zrinjskog, a potporu svojim ljubimcima pružala je skupina od stotinjak Ultrasa. Vrijeme i teren bili su idealni za igru. Trener Karačić dao je prigodu svim nogometašima koje ima na raspolaganju(osim Simeunovića), tako da smo vidjeli dvije momčadi Zrinjskog. Utakmica je završila rezultatom 1:0, a i na poluvremenu je bilo 1:0 za Split.

U prvom dijelu gledali smo izjednačenu igru, u kojoj su obije momčadi imale svoje prigode. Drugi dio obilježila je bolja igra Zrinjskog, imali su Plemići nekoliko odličnih prigoda za poravnanje, ali je utakmica završila pobjedom Splita, a da je bilo i drugačije ne bi bilo nezasluženo.

HŠK Zrinjski: Vasilj, Graovac, Odak, Rozić , Bekić, Stojkić, Muminović, Aničić, Marijanović, Đurić, Crnov.
Drugi dio: Dujković, Brković, Radeljić, Barišić, Čilić, Popović, Kantar, Savić, Šćepanović, Arežina, Pehar, Vranjić, Bandić.