HŠK Zrinjski: Pobjeda predpionira i poraz pionira u Stocu

predpioniri Zrinjski Čapljina
Predpioniri HŠK Zrinjski jučer su odigrali utakmicu 3. kola Prve Lige HNK/Ž i upisali visoku pobjedu (0:7) nad vršnjacima iz HNK Stolac, mladim Plemićima ovo je i treća pobjeda u nizu bez primljenog pogodka uz gol razliku 17:0.

Tri igrača HŠK Zrinjski postigila su po dva pogotka (Odak Luka 5.', 56.', Knezović Luka 51.',59.', Arapović Antonio 22.', 32.' u pobjedi na HNK Stolac, dok je jedan pogodak postigao Fabijan Bitići u 11. minuti susreta.

PREDPIONIRI HŠK ZRINJSKI: Koso Leon V, Ivanković Rino, Filipović Borna, Šilić Roko, Karačić David, Glamuzina Krešimir K, Papac Deni, Bitići Fabijan, Arapović Antonio, Ignatkov Sergej, Odak Luka ;još su igrali: Vučić Borna, Vučić Roko, Knezović Luka, Sesar Zvonimir.

Nakon predpionira i pioniri HŠK Zrinjski odigrali su utakmicu s vršnjacima iz HNK Stolac. U ovoj utakmici uspješniji su bili pioniri HNK Stolac i slavili su rezultatom 2:1, pogodak za HŠK Zrinjski postigao je Mikulić Petar u 60. minuti susreta.

PIONIRI HŠK ZRINJSKI: Pandža Luka V, Cvitković Marino, Kudić Mario, Cipetić Antonio, Brajković Robert (K) , Marić Zvonimir, Vazgeč Saša, Martinović Filip, Mikulić Marko, Mikulić Petar; još su igrali: Marinčić David, Bošnjak Nikica, Marić Damir.