FOTO  HŠK Zrinjski: Plemići svladali Slobodu u Tuzli rezultatom 2:0

Stadion HŠK Zrinjski, FK Sloboda
Momčadi su utakmicu počele u slijedećim sastavima:

FK Sloboda: Muminović, Salkić, Todorović, Krpić, Ordagić, Ziljkić, Lazevski, Mehmedagić, Ćulum, Osmanagić, Ignjatović.

HŠK Zrinjski: Pirić, Barišić, Barić, Jović, Stojkić, Todorović, Perišić, Jakovljević, Ćavar, Filipović, Bilbija. Još su igrali Jamak, Galić i Pezer.

Od samog početka Zrinjski je pokazivao više želje za povoljnim rezultatom, a Sloboda je čekala svoju šansu iz kontra udara.

Do prednosti Zrinjski dolazi euro pogotkom Miloša Filipvića u 27. minuti iz slobodnog udarca. Prethodno je fauliran Nemanja Bilbija od strane Ćuluma.

Do kraja prvog dijela Zrinjski je mogao povećati vodstvo, ali Todorović i Jovič nisu uspjeli postići pogotke.

U nastavku igrao je samo Zrinjski, dok se Sloboda skoro da nije ni vidjela. Redale su se prilike za Zrinjski. Pokušavali su Bilbija, Jović i Filipović, ali se rezultat nije mijenjao do 59. minute kada je Filipović opet pogodio za 0:2.
I nakon toga Zrinjski reda šanse. Pokušavali su Plemići preko Todorovića, Ćavara, Jovića i Galića, ali Sloboda se uspijela obraniti.

Na kraju i više nego zaslužena pobjeda Zrinjskog rezultatom 0:2.