FOTO  HŠK Zrinjski: Plemići svladali Mladost i osvojili titulu prvaka BiH

Mladost-Zrinsjki
Domaći su igrali za prestiž, dok je Plemićima pobjeda osiguravala titulu prva kolo prije kraja Premijer lige BiH.

Igralo se pred dobro popunjem tribinama, a Zrinjski je imao potporu nekoliko stotina svojih vjernih Ultrasa.

Momčadi su nastupile u sastavima:

FK Mladost: Hadžić, Bošković, Sušić, Dilaver, Šišić, Musić, Rizvanović, Husić, Ramović, Karahmet, Isaković.

HŠK Zrinjski: Karačić, Blaić, Tomić, Todorović, Stojanović, Mešanović, Arežina, Petrak, Laštro, Katanec, Filipović.

U prvom dijelu gledali smo otvorenu igru i dobar nogomet, a Zrinsjki je došao do vodstva preko Mešanovića na asistenciju Filipovića.

Nakon primljenog pogotka domaći su imali nekoliko prigoda, ali sjajni Karačić odlično je čuvao vrata Zrinjskog. Na odmor se otišlo rezultatom 0:1.

U drugom dijelu ponovo dobra igra. Domaći su pokušavali poravnati, a Plemići povećati vodstvo. U igru umjesto Arežine ulazi Bilbija, nad kojim je napravljen kazneni udarac za Zrinsjki koji Mešanović pretvara u vodstvo 2:0.

Nakon sigurnog vodstva u igru umjesto Todorivića ulazi Žeravica, a tribina na kojoj su Ultrasi odzvanja od šampionske pjesme. U 76. minuti već je 3:0,a  strijelac je Bilbija i tada je bilo jasno da je Zrinjski novi prvak BiH. u 82. minuti izlazi dvostruku strijelac Mešanović, a ulazi Šćepanović. Do kraja se rezultat nije mijenjao i ZRINJSKI JE NOVI PRVAK BIH.