FOTO  HŠK Zrinjski: Pioniri poraženi od FK Sarajevo

Stadion HŠK Zrinjski, FK Sarajevo, pioniri

Prvo poluvrijeme u potpunosti je pripalo ekipi Sarajeva, koja je imala nekoliko dobrih šansi za postizanje pogotka, ali im je to za nogom pošlo samo jednom. U 30. minuti Drina se dobro snalazi u gostujućem kaznenom prostoru i postiže pogodak za vodstvo svog tima, ali i postavlja konačan rezultat prvog dijela.

Nakon desetak minute igre u drugom dijelu Bijelonja je postigao drugi pogodak za Bordo pionire, a već tada je bilo jasno da pobjeda ostaje u Sarajevu.

Do kraja meča nije bilo promjene rezultata, pa su pioniri FK Sarajevo slavili pobjedu rezultatom 2:0 i stigli do nove titule prvaka BiH.

Nakon završetka utakmice upriličena je ceremonija dodjele pehara i medalja ekipi Sarajeva, koja je obranila titulu prvaka Bosne i Hercegovine.

FK SARAJEVO: Brkić, Nikolić, Mujkić, Ivanković, Ramić, Ališah, Bijelonja, Drina, Numanović, Karić i Ćerimović.

HŠK ZRINJSKI: Pušić, Cvitković, Zovko Boris, Zovko Luka, Čule, Pandža, Marić, Stanković, Marić, Šakota i Zovko Antonio.