FOTO  HŠK Zrinjski - NK Vitez 2:1

HŠK Zrinjski, NK Vitez

Utakmicu je pratilo oko 2500 gledatelja.

Plemiće je u 26. minuti doveo u vodstvo Bilibija. Mešanović je u 29. minuti povećao prednost na 2:0. Nekoliko minuta poslije gosti su preko Barišića smanjili na 2:1.

Sve u svemu lijepa nogometna predstava u Mostaru u kojoj je Zrinjski imao više od igre tijekom cijelog susreta. Mogli su Plemići postići i više pogodaka, a gosti su uglavnom vrebali iz kontra napada. Navijači Zrinjskog su po prvi puta u momčadi vidjeli i tamnoputog Couadia, a u igru su ušli još Pehar i Mrkajić.

Nakon ove pobjede slijedi pauza i Plemići su zasluženo usamljeni na čelu ljestvice Premijer lige BiH.

HŠK Zrinjski - NK Vitez 2:1

Momčadi su nastupile u sastavima:

HŠK Zrinjski: Kozić, Barić, Žeravica, Stojkić, Stojanović, Mešanović, Sivrić, Petrak, Jakovljević, Katanec i Bilbija.

NKVitez: Nwolokor, Rašić, Jevtić, Muminović, Varupa, Livančić, Mamić, Đerić, Barišić, Sadiković i Kapetan.