FOTO  HŠK Zrinjski - NK Široki Brijeg 0:2

Utakmica je igrana po jakoj buri pred oko 3.500 gledatelja.

Momčadi su nastupile u sastavima:

HŠK Zrinjski: Vasilj, Blaić, Tomić, Jović, Todorović, Mešanović, Petrak, Jakovljević, Katanec, Kukoč i Bilbija.

NK Široki Brijeg: Bilobrk, Barišić, Ćorić, Zlomislić, Čabraja, Wagner, Ćorluka, Sesar, Bralić, Marina i Marković.

Do 20. minute utakmice igralo se više na sredini terena te prisutni gledatelji nisu mogli vidjeti dobru utakmicu. U 20. minuti Wagner pogađa nebranjeni dio vrata Zrinjskog i donosi prednost svojoj momčadi. Zrinjski je pokušavao izjednačiti, ali gotovo svi napadi su zaustavljani daleko od vrata Širokog Brijega.

U 30. minuti nakon kornera najviši je Wagner koji donosi lijepu prednost za momčad sa Pecare. Sa rezultatom od 0:2 za Široki Brijeg odlazi se na poluvrijeme.

Početak drugog poluvremena opet donosi kvalitetniju igru Širokog brijega. U 58. minuti utakmice veliki nesporazum Kataneca i vratara Vasilja, ali na sreću Plemića Široki Brijeg ne pogađa pogrešku.

U 60. minuti utakmice prva prava prigoda za Zrinjski. Nakon odličnog ubačaja Kukoča, Peko pogađa vratnicu. U 73. minuti šut Mešanovića zaustavlja vratar gostiju Bilobrk.

U 82. minuti odlična prigoda za Zrinjski preko Tomića, ali brani Bilobrk. U 83. minuti šut Wagnera odlazi pored kola.

Do kraja utakmice više se igralo na sredini terena, a Širokobriježani su lako priveli kraj utakmice.

Uzvrat se igra za tjedan dana na Pecari.