FOTO/VIDEO  HŠK Zrinjski-Muaither SC 4:1

Muaither SC, HŠK Zrinjski
...a protivnik Plemićima bio je katarski Muaither SC. Riječ je o momčadi koja se natječe u drugoj ligi Katara.

Utakmica je dobro došla struki da vidi u kakvom je stanju momčad nakon napornih utakmica u europi i PL BiH.

HŠK Zrinjsji je započeo u sastavu: Soldo, Miketek, Stojkić, Laštro, Pezer, Perišić, Filipović,  Sovšić, K. Stanić, Bekić,  Gržan.

Zrinjski dolazi do prednosti u 9. minuti preko Filipovića iz kaznenog udarca. gosti poravnavaju u 11. minuti. Do nove prednosti Zrinjski dolazi preko Sovšića u 27. minuti. na 3:1 povisuje Bekuć i to je rezultat prvog dijela.

U drugom dijelu kod Zrinjskog ulaze Ragušević, Todorović, Hairlahović, Veselinović, Marković, Galić i Jakovljević. U 61. minuti Šutalo mijenja Soldu, a minutu kasnije sjajan pokušaj Galića ali rezultat ostaje isti. U 64.minuti Todorović pogođa za 4:1, a par miuta kasnije Marković pogađa gredu.

Utakmica je završila rezultatom 4:1.