FOTO  HŠK Zrinjski: Juniori Zrinjskog slavili protiv seniora Tomislava, kadeti uvjerljivi protiv Lokomotive

Zrinjski - Tomislav

(sve slike u galeriji!)

Zrinjski (kadeti) - Lokomotiva (kadeti) 4:0

Kadeti Zrinjskog zabilježili su uvjerljivu pobjedu nad Lokomotivom iz Mostara od 4:0. Strijelci za Zrinjski bili su Martinović na asistenciju Klarića, Rozić, Košpo i Sulić.

Zrinjski (juniori) - Tomislav (prvi tim) 3:2

Odličnu utakmicu odigrali su juniori Zrinjskog protiv prvog tima Tomislava u kojoj su zabilježili pobjedu od 3:2. Zrinjski je došao u vodstvo kada nakon odličnog ubačaja Golemca pogađa Kožul. Nakon kornera Ćorića na 2:0 povisuje Radeljić koji se najbolje snalazi u kaznenom prostoru. Gosti uspjevaju smanjiti na 2:1 nakon pogreške u obrani Zrinjskog. Ipak Zrinjski postiže i treći pogodak u odličnoj akciji kada Miketek ubacuje u kazneni prostor a Sušić glavom prosljeđuje loptu Golemcu koji pogađa za 3:1. U nastavku utakmice nakon brojnih izmjena gosti uspjevaju smanjiti na 3:2. Treba istaknuti da je golman Zrinjskog Miletić drugo poluvrijeme obranio i jedanaesterac.