FOTO  HŠK Zrinjski: Juniori svladali Mladost 5:1

Zrinjski Mladost

Uoči ove utakmice mladi Plemići su imali tri boda prednosti nad Željezničarom i pobjeda bi juniore Zrinjskog približila tituli prvaka. Sukladno tome mladi Plemići su od prve minute krenuli jako prema golu gostiju koji su se u ovoj utakmici tražili bod koji bi ih približio opstanku u ligi.

U prvom dijeli Plemići su bili nadmoćni, redale su se prigode iz kojih Zrinjski nije postigao pogodak. Do vodstva Zrinjski dolazi iz kaznenog udarca koji je realizirao Savić. Isti igrač postigao je drugi pogodak za Zrinjski pred sami kraj poluvremena.

U drugom dijelu gosti kreću opasnije i rezultat toga je pogodak za 2:1 koji je bio greška obrane Zrinjskog. I nakon toga gosti imaju par prigoda, a nakon toga Zrinjski se ponovo budi, te Mašić postiže dva pogotka za 4:1. Točku na i stavio je Domgjonaj za konačnu i zasluženu pobjedu Zrinjskog 5:1.