FOTO  HŠK Zrinjski: Juniori slavili protiv Širokog Brijega 2:1

zrinjski-široki
Nazočni gledatelji, njih oko 150 gledali su dobru utakmicu u kojoj je Zrinjski imao inicijativu i napadao. Iz jedne kontre Širokog suđen je prekršaj na oko dvadesetak metara od vrata Zrinjskog koji je Dumančić pretvorio u vodstvo gostiju. Rezultatom 0;1 završilo je prvo poluvrijeme.

U nastavku Zrinjski je krenuo na sve ili ništa. Plemići si imali posjed i nekoliko prigoda. Plod takve igre je poravnanje. Nakon ubačaja iz kuta najbolje se snašao Duraković koji je glavom pogodio mrežu gostiju.

Do kraja Zrinjski stišće, i to se izabranicima trenera Gagre isplatilo u 90 minuti kada Hajdaraveić zakucava loptu u mrežu za 2:1 i veliko slavlje Plemića.

Na kraju zaslužena pobjeda Zrinjskog koji je danas imao i dvije grede i jednu stativu. Gosti iz Širokog su također imali svoje prigode, ali sve to je bilo dovoljno za minimalan poraz.