FOTO/VIDEO  HŠK Zrinjski - HNK Hajduk 5:6 (1:1)

U prvom polufinalu 23. Memorijalnog turnira Andrija Hajduk je slavio boljim izvođenjem jedanaesteraca, nakon što je poslije 90 minuta rezultat bio 1:1.

Obe ekipe su promašili jako puno izglednih šansi. Strijelac gola za Hajduk bio je Vuković u 60. minuti kada je sjajnim udarcem matirao vratara Zrinjskog,  izjednačujući gol za Zrinjski postigao je Miličević odličnim šutom sa 20metara.

Hajduk je bio uspješniji u izvođenju jedanaesteraca te je pobijedio ukupnim rezultatom 6:5
Jedanaesterac za Zrinjski promašio je Gligorov, dok su svi iz ekipe Hajduka bili uspješni.

Ovaj polufinalnu utakmicu pratilo je oko 300 Ultrasa, koji su tijekom cijele utakmice glasno bodrili Plemiće.

"Mi smo zadovoljni pobjedom, Hajduk bez obzira u kojem sastavu igra uvijek ide na pobjedu. Mi smo zaslužili i u regulanom dijelu da pobijedimo, realno je bilo da ih pobijedimo sa više golova, ali ovako pobjeda je pobjeda. Hvala igračima na trudu. Mi ćemo pokušati osvojiti turnir" kazao je za hercegovina.info trener Hajduka Mišo Krstičević

HŠK ZRINJSKI - HNK HAJDUK 1:1(5:6)

HŠK Zrinjski:
Hadžić, Lisica, Radeljić, Brlenić, Marjanović, Bekić, Miličević, Arežina, Žuržinov, Muminović i Graovac. Još su igrali: Vasilj, Sesar, Marković, Crnov, Pehar, Ščepanović, Gligorov, Jurina, Poredski, Martinović.

HNK Hajduk:
Blažević, Stojanović, Milović, Oremuš, Medak, Vuković, Lima, Tomaš, Sušić, Plazonić, Kouassi Jean.

Tijekom večeri u našoj galeriji bit će još fotografija sa utakmice HŠK Zrinjski-HNK Hajduk