FOTO  HŠK Zrinjski - FK Zvijezda 1:2

Zasigurno će Branku Karačiću trebati još mnogo vremena da Zrinjski ponovno vrati na pobjednički kolosjek.

Tekstualni tijek utakmice.

90. minuta: Kraj utakmice u Mostaru. Velika pobjeda Zvijezde iz Gradačca!

87. minuta: Nikakvih zanimljivih događanja ne bilježimo na terenu

83. minuta: Gol! Diatta postiže gol za Zvijezdu. Gosti u Mostaru vode 1:2. Nakon kornera koji je izveo Stančevski najbolje se snalazi Diatta koji glavom matira nemocnog Melhara.

80. minuta: Šansa za Zrinjski. Odličan šut Pere Stojkića, ali vratar Zvijezde brani.

73. minuta: Nogometaš Zrinjskog Sesar dobio je žuti karton.

72. minuta: Gol! Pero Stojkić nakon jedanaesterca poravnava rezultat. Saša Mus iz Zvijezde igrao je rukom u šesnaestercu te je sudac Marić svirao jedanaesterac za Zrinjski.

67. minuta: Izmjena u redovima gostiju. Umjesto strijelca jedinog pogotka Jasmin Bogdanovića, ulazi Mirza Džafić.

59. minuta: Odličan šut Stojkić, ali i odlična obrana vratara Zvijezde Mirkovića.

55 minuta: Izmjena u redovima Zrinjskog. Umjesto Igora Žuržinova ušao je Pero Stojkić.

52. minuta: Gol za Zvijezdu. Strijelac Bogdanović. U istoj minuti iz igre izašao Šćepanović zbog povrede, a ušao Arežina.

46. minuta: Počelo drugo poluvrijeme.

45. minuta: Poluvrijeme 0:0.

40. minuta: Trenutno se ništa zanimljivo ne događa u Mostaru. Igra se odvija na sredini terena.

34. minuta: Odlična šansa za Zvijezdu, ali nogometaši Zvijezde su se spetljali i na taj način propala je izgleda prilika za tim iz Gradačca. Stančevski iz Zvijezde dobiva žuti karton.

29. minuta: Skraćeni korner za Zrinjski. Odličan šut Miličevića, ali golman Zvijezde Mirković odlično brani.

27. minuta: Miličević puca sa nekih petnaestak metara, ali lopta odlazi preko vratnice. Ultras-i su trenutno jedina svijetla točka Zrinjskog.

24. minuta: Prva promjena u Zrinjskom. Umjesto Gorana Markovića u igri je Danijel Graovac. Zvijezda i dalje ima terensku inicijativu.

18. minuta: Nogometaš Zvijezde Sušić odlično puca, ali stativa ovaj put spašava Plemići. Rezultat i dalje onaj početni 0:0.

14. minuta: Odličan pokušaj Radeljića za Zrinjski, ali rezultat je i dalje onaj početni 0:0.

6. minuta: Diatta promašuje odličnu šansu za Zvijezdu. Na početku utakmice oko 300-tinjak Ultras-a podiže odličnu koreografiju popraćenu bakljadom.

0. minuta: Počela utakmica u Mostaru. Na stadionu oko 600 gledatelja.

-10. minuta: Još deset minuta do početka utakmice. Na stadionu puše jak vijetar i sigurno da će otežavati nogometašima igru. Trenutno oko 300 gledatelja.

HŠK ZRINJSKI: Melher, Sesar, Marković, Radeljić, Crnov, Pehar, Šćepanović, Miličević, Žuržinov, Aničić, Đurić. Trener: Karačić.

FK Zvijezda: Mirković, Mus, Luiz, Stančevski, Sušić, Ponjević, Šodić, Diatta, Jahić, Savić, Bogdanović. Trener: Hodović.

Suci: Glavni sudac Marić, sa pomoćnicima Mulahasanovićem i Grabusom.