FOTO  HŠK Zrinjski-FK Željezničar 1:0 - 15.09.2012

Sama utakmica odigrana je u sjeni jutrošnjih navijačkih nereda, te iz tog razloga utakmici nisu nazočili gostujući navijači.

Prvi dio gledali smo slabu utakmicu u kojoj su obije momčadi više čuvale svoja vrata, nego li su pokušali ugroziti protivnička. Najveću prigodu imao je Ivan Bubalo debitant u dresu Plemića u 31 minuti kada je glavom odlično šutirao, a gostujući vratar je loptu izbacio u korner. Prvi dio završio je neodlučeno 0:0.

U drugi dio Plemići ulaze dosta agresivnije, i to im donosi pogodak u 52. minuti koji je postigao Markić glavom, koji je uz buru negodovanja poništen zbog navodnog zaleđa. I nakon toga Zrinjski je imnao punu inicijativu, ali igra je bila nervozna što zbog brojnih prekida, što zbog sudačkih odluka koje su iritirale igrače obiju momčadi.

Pogodak odluke došao je u 82. minuti nakon odličnog solo prodora Stojkića koji je napravio pravi dar mar u obrani gostiju, a zatim i pogodio za 1:0 i veliko slavlje oko 5000 nazočnih domaćih navijača.

HŠK Zrinjski - FK Željezničar 1:0

Stadion Pod Bijelim Brijegom. Gledatelja: 5.000. Sudac: Danijel Pajić.

Strijelac: 1:0 Stojkić (78)

HŠK Zrinjski: Hadžić, Markić, Radeljić, Pehar (od 63.Marjanović), Šećapanović, Krišto (od 69. Arežina), Miličević, Stojkić, Žuržinov (od 46. Muminović), Bubalo, M. Aničić.

FK Željezničar: Antolović, Kvesić, Kerla, Zolotić, Selimović, B. Čolić, Vasilić, Bešlija (od 46. Jamak), Svraka, Bekrić (od 74. Adilović), Zeba (od 46. E.Čolić).