FOTO  HŠK Zrinjski-FK Sloboda 1:2

HŠK Zrinjski, FK Sloboda, juniori
Preko 1000 ljudi došlo je pogledati finalnu utakmicu, koja je bila sušta suprotnost meču koju su isti protivnici odigrali u Finalu kupa BiH.

Zrinjski je počeo u sastavu: Barać, Perić, Sesar, Babić, Šiljeg, Rozić, Kožulj, Martinović, Barišić , Miličević i Drežnjak. Još su igrali : Ćubela, Vlaho, Salković i Arežina.

Sloboda: Marković, Aljukić, Čivić , Salihović, Sučeska, Rahmanović, Mehmedović, Jaganjac, Bekić, Mešanović, Omerović .

Prvo poluvrijeme gosti su imali konkretnije prilike, ali kao ni Zrinjski nisu ih iskoristili. Poluvrijeme je završilo 0:0. Drugi dio Zrinjski otvara bolje, Babić pogađa gredu i rezultat ostaje 0:0. Gosti dolaze do 0:1 preko Bekića, a poravnava Barišić na 1:1 iz kaznenog udarca. Prethodio je prekršaj nad Drežnjakom. Kada se očekivao preokret gosti izvode kontra udar te preko Mešanovića dolaze do 1:2. Zrinjski je do kraja pokušao poravnati, ali bez uspjeha.