FOTO  HŠK Zrinjski - FK Radnik 1:1

zrinjski-radnik

HŠK Zrinjski: Soldo, Gojković, Barišić, Čirjak, Pezer, Stojkić, Stanić, Filipović, Šovšić, Mandić, Kadušić.

FK Radnik: Lučić, Bečelić, Radović, Simonović, Mekić, Popara, Hadžić, Maksimović, Đurić, Motika, Šubert.

U 10. minuti odličan ubačaj Šovšića pred gol Radnika, ali jedan od napadača Zrinjskog se dobro ne snalazi. Dvije minute nakon prilike Zrinjskog napadač Radnika Irfan Hadžić je pokušao s 30-ak metara, lopta odlazi preko gola.

U 29. minuti nogometaš Zrinjskog Renato Gojković hvata volej sa 16 metara, lopta odlazi tik iznad gola, a u 34. minuti sjajan šut Filipovića s 30 metara, još bolje brani vratar Radnika Lučić.

U 45. minuti utakmice žuti karton dobio je nogometaš Zrinjskog Stanić. Na odmor se odlazi rezultatom 0:0.

U 50. minuti utakmice udarac Irfana Hadžića, ali lopta odlazi visoko preko gola Zrinjskog.

U 56. minuti nogometaš Zrinjskog Renato Gojković pogađa za vodstvo Plemića od 1:0. U 60. minuti utakmice odlična prigoda za goste. Udarac Hadžića pogađa vratnicu.

U 69. minuti lijepa akcija Zrinjskog, ali Filipović ne pogađa gol, da bi Radnik u 73. minuti utakmice poravnao, a pogodak je postigao Maksimović.

U 75. minuti Zrinjski je imao jedanaesterac. Najstrožu kaznu izveo je Filipović, a njegov udarac brani vratar Radnika Lučić.

U 79. minuti Radnik je ponovno pogodio mrežu Zrinjskog, ali odlični sudac Peljto poništava pogodak jer je isti prethodio prekršaj nad domaćim vratarom Soldom. Samo minut poslije Soldo odlično brani udarac Dželmića.

Do kraja utakmice Zrinjski je imao dvije poluprigode koje nije iskoristio. Konačni rezultat utakmice 1:1. Ovim remijem Sarajevo je "pobjeglo" Zrinjskom na 6 bodova.

Radniku je ovo dvanaesta utakmica bez poraza.