FOTO  HŠK Zrinjski - FK Radnik 1:1 (0:1)

Stadion HŠK Zrinjski, FK Radnik Bijeljina

U otvaranju Lige za prvaka Premijer lige Bosne i Hercegovine snage su odmjerili HŠK Zrinjski i FK Radnik .

HŠK Zrinjski - FK Radnik 1:1 (0:1)

HŠK ZRINJSKI: Pirić, Barišić, Čirjak, Stanić, Jović, Todorović, Jamak, Jakovljević, Filipović, Kadušić, Bilbija.

FK RADNIK: Lučić, Franić, Martinović, Sušić, Beširević, Srećković, Mekić, Peco, Hadžić, Đurić, Merajić.

Strijelci: 0:1 Velibor Đurić 9.minuta, 1:1 Filipović 54. minuta

Gosti su bili bolji tijekom prvih 30 minuta susreta, i već u tom dijelu su postigli vodeći pogodak,strijelac vodećeg pogodka bio je bivši Plemić Đurić. Plemići su imali  tri odlične prigode da izjednače međutim bez uspjeha . Gosti dobijaju prvo poluvrijeme 0:1.

U drugom dijelu Zrinjski je stisnuo malo i kombinacija Pirić ,Bilbija ,Filipović  i Plemići poravnavaju rezultat  u 54. minutu. Imali su Plemići još nekoliko prigoda, međutim ostalo je 1:1 rezultat koji ponajmanje odgovara Plemićima u borbi za titulu.