FOTO  HŠK Zrinjski-FK Napredak 3:1

kup bih
HŠK Zrinjski: Tirić, Radeljić, Simeunović, Muminović, Kordić, Pehar, Blaić, Turkalj, Stojanović, Petrak i Đurić.

FK Napredak: Krsmanović, Radović, Erić, Gutalj, Nikolić, Mijalović, Marić, Matić, Jovanović, Ninić i Filipović.

Na poluvrijeme se odlazi rezultatom od 1:0 za goste iz Donjeg Šepka. Bilo je to poluvrijeme za zaborav, Zrinjski se mučio, a gosti su se uspješno branili, te su iz jednog kontra napada uspjeli postići pogodak.

U drugom dijelu Karačić odmah ubacuje Crnova i Šćepanovića, a malo zatim i Nikolića, te preokreće rezultat. Prvo je iz slobodnjaka poravnao Crnov, a zatim je isti igrač dva puta asistirao Kordiću za konačan rezultat 3:1. Nažalost pri drugoj asistenciji Crnov se ozlijedio, te je šepajući napustio teren.