FOTO  HŠK Zrinjski-FK Mladost Doboj kod Kaknja 1:0

Stadion HŠK Zrinjski, Fk Mladost Doboj Kakanj

HŠK Zrinjskog i FK Mladosti iz Doboja kod Kaknja. Utakmici je nazočilo oko 1200 gledatelja.

Ekipe su nastupile u sljedećim sastavima:

HŠK ZRINJSKI: Brkić, Galić, Barišić, Bekrić, Jović, Laštro, Todorović, Perišić, Gržan, Kadušić, Bilbija.

MLADOST: Velić, Anđušić, Marković, Atajić, Sadiković, Bojo, Hiroš, Asani, Mujagić, Mišić, Isaković.

Prvi dio protekao je u dominaciji Zrinjskog. Imali su Plemići posjed lopte, napravili su i nekoliko prigoda, ali se rezultat nije mijenjao.

Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 0:0. U drugom dijelu Zrinjski je krenuo po pogodak, a zabilježili smo dvije dobre prigode Zrinjskog preko Bilbije. Pokušao je i Veselinović koji je ušao u drugom dijelu, ali njegova lopta ide pored vrata. Nažalost Veselinović je sa stadiona izašao u kolima hitne pomoći, a iz prekršaja nad njim Plemići su došli do vodstva.

U 80. minuti Bilbija sjajno pogađa iz slobodnog udarca za vodstvo Plemića od 1:0. Do kraja se rezultat nije mijenjao, premda su Plemići mogli do još bar jednog pogotka.

Utakmica je završila rezultatom 1:0 za Zrinjski.