FOTO  HŠK Zrinjski-FK Mladost 5:1

HŠK Zrinjski, Fk Mladost Velika Obarska

Strijelci za Plemiće bili su Barišić u 22. minuti, Crnov u 32. minuti, Šćepanović u 65. minuti, Basara u 68. minuti i za krajopet Crnov u 84. minuti. Strijelac za goste bio je Vasić u 7. minuti susreta.

Gosti su bolje otvorili utakmicu i poveli u 7. minuti preko Vasića, a to kao da je dalo krilo nogometašima Zrinjskog. Prvo je poravnao Barišić, a zatim je Crnov doveo Plemiće u vodstvo od 2:1 i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom dijelu igralo se na polovini gostiju, i redale su se prigode danas odlične momčadi Zrinjskog. Na 3:1 je povisio Šćepanović sjanim udacem glavom, a zatim je Basara europogotkom povećao na 4:1. Konačan rezultat od 5:1 postavio je Crnov velemajstorskim šutom. Mladost je na kraju dobro prošlo jer je primila samo pet pogodaka.

Utakmicu je po ružnom i kišnom vremenu pratilo oko 500 gledatelja, a posebno priznanje treba odati Ultrasima koji su čitavih 90 minuta po kiši bodrili svoj Zrinjski.