FOTO  HŠK Zrinjski - FK Krupa 5:3 (1:1)

Zrinjski - Krupa

Utakmica se igrala po lijepom sunčanom vremenu, a na stadion je došlo oko 1000 ljudi.

HŠK Zrinjski: Soldo, Bekrić, Jović, Laštro, Stojkić, Todorović, Perišić, Jakovljević, Miketek, Gržan, Kadušić.

FK Krupa: Marković, Karišik, Makitan, Nikodijević, Savić, Nikolić, Handžić, Milanović, Golubović, Maksimović, Ilić.

U prvom poluvremenu Zrinjski je kontrolirao igru i držao više loptu u svojim nogama. Krupa se bazirala na kontra napade. Na odmor se odlazi rezultatom 0:0.

Zrinjski dokazi do vodstva u 54. minuti preko Laštre. U 67. minuti Zrinjski ostaje s igračem manje nakon što je Sildo dobuo crveni karton. Odmah zatim gosti dolaze do poravnanja preko Paziguće.

Utakmica je završila 1:1 i pristupilo se izvođenju kaznenih udaraca. Više sreće imali su Plemići koji slave 5:3. Junak pobjede Plemića bio je vratar Brkić koji je ušao umjesto Solde i koji je obranio dva kaznena udarca. Za Zrinjski su s bjele točke pogodili Čirjak, Perišić, Mikatek i Gržan, dok je Todotović pucao pored vrata.