FOTO  HŠK Zrinjski-FK Akademija Pandev 3:0

Stadion HŠK Zrinjski, akademija pandev, HŠK Zrinjski, Stadion HŠK Zrinjski, HNK Rijeka, HŠK Zrinjski, Malmo FF

HŠK Zrinjski je večeras ma svom stadionu dočekao FK Akademija Pandev s velikom prednošću iz prve utakmice koju su Plemići dobili rezultatom 3:0.

Trener Zrinjskog Hari Vukas najavio je igru bez kalkulacija i još jednu pobjedu svoje momčadi, a gosti su istakli da im je prva utakmica bila samo loš dan, te da će večeras pokazati svoje pravo lice.

Utakmica je privukla oko 3500 navijača Zrinjskog koji su došli na premijernu domaću utakmicu u ovoj sezoni podržati svoje ljubimce,

Na odmor se otišlo rezultatom 0:0, iako su obje momčadi imale svoje prigode. Zrinjskom su i poništena dva pogotka.

Plemići do vodstva dolaze u 49. minuti. Strijelac  je bio Mandić. Na 2:0 povisuje prekrasnim pogotkom Govedarica u 76. minuti. Konačan rezultat postavlja Gojković u 90. minuti

Utakmica je završila rezultatom 3:0 i  HŠK Zrinjski se plasirao u dalje natjecanje gdje ga čeka nizozemski Utrecht.