FOTO  HŠK Zrinjski 2004. godište osvojili turnir bez primljenog pogotka

HŠK Zrinjski, predpioniri, mlađi pioniri
Mladi Plemići 2004. godište pod vodstvom trenera Orlovića napravili su veliko iznenađenje osvojivši turnir bez ijednog primljenog pogotka.

Grupnu fazu prošli su uvjerljivo ostvarivši tri pobjede - Arbanasi 1:0, Zamet 3:0 te Željezničar 4:0.

U četvrtfinalu naišli su na odličnu ekipu Zadra koji su uspjeli eliminirati boljim izvođenjem jedanaesteraca.

Polufinale je donijelo jednog od velikih favorita turnira momčad Splita gdje su Plemići pružili odličnu igru te zabilježili pobjedu od 2:0.

Finale je donijelo susret dvije ponajbolje ekipe na turniru - Zrinjski i Međimurje, a pobjedu mladim Plemićima donio je Šakota u posljednjoj minuti prvog poluvremena.

ČESTITKE mladim Plemićima na hrabroj i požrtvovnoj igri te na osvojenom trofeju!