Hrvatska slavila u Izraelu 2:1

Nije to bila utakmica za pamćenje, ali rezultat se pamti i on je donio Bilićevim momcima tri nova boda. Presudio je dobar dan Nike Kranjčara i Vedrana Runje, i tu je bila prevaga na strani Vatrenih.

Hrvatska je povela u 35 minuti, kada je Rakitić je izveo korner, lopta je išla prema Schindefeldu, a  u gužvi je Kenan povukao Šimunića i sudac Starkje pokazao na bijelu točku. Siguran sa bijele točke za vodstvo 1:0 bilo je Kranjčar.

Isti igrač je povisio na 2:0 u 41 minutu na asistenciju Modrića i tako je završilo prvo poluvrijeme.

U drugom dijelu nismo vidjeli puno toga lijepoga i uglavom su se Vatreni bavili čuvanjem svojih vrata. Ipak domaćin je uspio do kraja smanjiti rezultat, i to preko Shechtera, i to je bio konačan rezultat utakmice.

Izrael - Hrvatska 0:2

IZRAEL: Aquate - A. Cohen, Ben Haim, Keinan, Ziv - T. Cohen - Natcho, Vermuth, Alm. Cohen - Barda, Shechter.

HRVATSKA: Runje - Ćorluka, Schildenfeld, Šimunić, Pranjić - Eduardo (Mandžukić), Rakitić (Vukojević) - Olić (Bilić), Modrić, Kranjčar - Olić.