FOTO  Hrabri pioniri Zrinjskog nesretno ispali iz doigravanja

Iako su došli bez nekoliko važnih igrača pioniri Zrinjskog odigrali su odlično i hrabro te su bili nadomak prolaska. Prvih desetak minuta proteklo je u dominaciji domaće momčadi u kojoj su imali dvije velike prilike ali golman Zrinjskog odlično brani. Nakon toga Zrinjski preuzima kontrolu na terenu te je do kraja susreta bio puno bolja momčad. Zrinjski je došao u vodstvo u 52.minuti kada nakon indirektnog udarca i greške domaćeg golmana pogađa Miketek. Nakon toga Zrinjski je još jače pritišće. Rezultat toga je u 60-toj minuti odlična akcija koju započinju Krtalić i Miketek, ovaj proigrava Sabljića koji probija po lijevom boku i odlično nabacuje a Vukša pogađa za 0:2. I onda ključni detalj utakmice, četiri minute prije kraja pogađa Samardžić za 1:2 dok su gostujući igrači bili sa igračem manje jer sudac duže vrijeme nije dozvoljavao ulazak igrača Zrinjskog koji je morao izići da mu se pruži pomoć van terena. To je izazvalo velike proteste trenera Zrinjskog jer je u situaciji prije sudac odmah dozvolio povratak domaćeg igrača. Na kraju veliko slavlje domaćih igrača koji su osvarili veliki uspjeh uz mnogobrojne navijače. Čestitke na uspjehu.

Čestitke i pionirima Zrinjskog na hrabroj i srčanoj borbi, ostala je tuga zbog ispadanja, a na kraju je ipak bio presudan nesportski potez nogometaša Kolibrija s prve utakmice u Mostaru.