FOTO  HNK Zmaj-NK Neretva 5:0

HNK Zmaj Makarska, NK Neretva

Tijekom cijele utakmice domaća ekipa je držala veliki ritam, te je dobra igra na kraju donijela veliku pobjedu od 5:0. U prvom poluvremenu  pogotke za Zmaj postigli su Gavran u 11, Gojak u 33 i Vekić u 34 minuti.

U drugom poluvremenu također je nastavljena dobra igra domaćina ,te su pogotcima Gojaka u 62 i Matešana postavili konačnih 5:0.

Ovom pobjedom HNK Zmaj Makarska je zasjeo na 3.mjesto 3.HNL JUG,te će na tom mjestu dočekati proljeće, jer s ovim kolom je završen jesenski dio prvenstva.

HMK ZMAJ: Franić, Milentijević, Zelić, Gojak, I.Rašić (kapetan), Tomaš, Matešan, Vekić, Šimić, Gavran, D.Rašić. Još su igrali:Jakir, Lendić i Lozina. Trener S.Caravić.

NK Neretva: Bubalo, Miličević, Buljubašić, Filipović,D. Kuran,T.Kuran, Plećaš, T. Dodig, Jelčić, Rako, D. Dodig. Još su igrali: Čelić, Vrnoga i Magzan. Trener: D. Čelić.