HNK Grude - HNK Sloga Ljubuški 3:0

U jednoj zanimljivoj i čvrstoj utakmici, Gruđani su pobjedili 3:0. Iako rezultat sugerira da je bila lagana utakmica, treba napomenuti da su domaći igrači, tek u drugom poluvremenu slomili otpor gostiju i nakon tog prvog pogotka, sve je krenulo kako treba.

Ljubušaci su već od prve minute igrali s igračem manje, nakon što je njihov igrač pokosio Pavu Mikulića koji se sjurio prema njihovim vratima. Nakon toga početno odmjeravanje snaga, bez nekih izglednijih prilika. Gruđani su napadali, ali bez konkretne završnice sve do početka drugog poluvremena, kada grudski dečki ubacuju u brzinu više.

Prvo je Dalibor Vranješ načeo mrežu gostiju za 1:0. Nakon njega, Pavo Mikulić povisuje vodstvo za 2:0, da bismo pred kraj utakmice vidjeli uistinu impresivnu akciju Ćorluke i Mikulića, koji su duplim pasevima izigrali obranu gostiju i dali loptu Vranješu, koji pogađa za konačnih 3:0.