FOTO  HNK Cibalia-NK Imotski 1:1

Cibalia-Imotski
Pred oko 500 gledatelja Cibalia je bila puno bolji protivnik, i imali su domači nekoliko izrazitih prigoda za postizanje pogotka. Cibalia nije ni iskoristila kazneni udarac jer je Bečić obranio udarac Vitajića. Ipak do vodstva domaći dolaze u 45. minuti preko Baše.

Gosti su poravnali praktički iz prvog udarca na vrata Cibalie, a strijelac je bio Paponja u 62. minuti. Do kraja susreta Cibalia je dominirala, ali gostujući vratar je bio na visini zadatka i sačuvao je svoju mrežu za konačnih 1:1.

VINKOVCI - Stadion HNK Cibalia.  Gledatelja: 500. Sudac: Ante Čuljak (Zagreb).
Strijelci: 1:0 Baša (45), 1:1 Paponja (62),
Žuti kartoni: Mijoković, Žderić, Petrović, Zgrablić, (Cibalia), Radalj, Mić, Serdarušić (Imotski).
IGRAČ UTAKMICE: ADRIAN BEČIĆ (IMOTSKI)

CIBALIA: Matković, Žderić, Zgrablić, Filipović, Crnčević, Vitaić (od 46. Plum), Mijoković, Mišić, Turčin (od 57. Petrović), Baša, Vidović (od 75. Martinković).
TRENER: Miroslav Bojko.
IMOTSKI: Bečić, Vučemilović-Grgić, Paponja, Galić (od 85. Žužul), Faletar (od 65. Bošnjak), Todorič, Vojković, Mić, Radalj, Serdarušić, Mandarić (od 46. Šabić).
TRENER: Goran Šušnjara.